Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız

Güldürdüler ama düşündürdüler de!

Güldürdüler ama düşündürdüler de!

Neslim Kreş Anaokulu yılsonu gösterisi Düzce Üniversitesi konferans salonunda gerçekleştirildi. Hayli renkli gösterilerin sergilendiği program, velilerden büyük alkış aldıNeslim Kreş ve Anaokulu tarafından düzenlenen yılsonu gösterisi Düzce Üniversitesi konferans salonunda sahnelendi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından başlayan geceye veliler büyük katılım gösterdiler. Renkli görüntülere sahne olan programda, minikler hazırladıkları dans ve drama gösterileriyle sahne aldılar. Birbirinden renkli kostümleriyle sahneyi dolduran minikler, performanslarıyla anne ve babalarını büyülediler.

Programın sonunda pankartları ile sahneye çıkan minik öğrenciler, açtıkları Türk bayrağı ve ellerindeki Atatürk resmi ile izleyicilerden büyük alkış aldılar. Bir hayli keyifli geçen gecenin sonunda ise beklenen an geldi ve minikler bu kez cüppe ve kepleriyle sahneye geldiler. Kep atma töreninde velilerin mutluluğu ve haklı guruları yüzlerinden okunuyordu.

Güldürdüler ama düşündürdüler de! Güldürdüler ama düşündürdüler de! Güldürdüler ama düşündürdüler de! Güldürdüler ama düşündürdüler de!