Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız

Eğitim Programı

KELEBEKLER SINIFI HAFTALIK DERS PROGRAMI (5-6 YAŞ GRUBU)

SAATLER PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ
08.00-09.00 Okula geliş Okula geliş Okula geliş Okula geliş Okula geliş Okula geliş
09.00- 09.30 Sabah Kahvaltısı Sabah Kahvaltısı Sabah Kahvaltısı Sabah Kahvaltısı Sabah Kahvaltısı Sabah Kahvaltısı
09.30- 10.00 Serbest Oyun Dostluk ve Sohbet Saati Grup Oyunları Dostluk ve Sohbet Saati Grup Oyunları Serbest Oyun
10.00- 10.45 İngilizce İngilizce İngilizce İngilizce İngilizce Dostluk ve Sohbet Saati
10.45- 11.45 Sanat etkinliği Dans Saati Değerler Eğitimi Sanat Etkinliği Sanat Etkinliği Sanat Etkinliği
11.45- 12.20 Türkçe Dil Etkinliğ Okuma yazmaya hazırlık Türkçe Dil Etkinliği Dans Saatİ Türkçe Dil Etkinliği Türkçe Dil Etkinliği
12.20- 12.30 Ritim ve Müzik Çalışmaları Güzel Sanatlar Ülkemizi Tanıyalım Ülkemizi Tanıyalım Güzel Sanatlar Grup Oyunları
12.30- 13.00 Çizgi Film Saati Değerler Eğitimi Serbest oyun Okuma Yazmaya Hazırlık Çizgi Film Saati Çizgi Film Saati
13.00- 13.40 Öğle Yemeği Öğle Yemeği Öğle Yemeği Öğle Yemeği Öğle Yemeği Öğle Yemeği
13.40- 15.45 Dinlenme Dinlenme Dinlenme Dinlenme Dinlenme Dinlenme
16.00- 16.30 İkindi Kahvaltısı İkindi Kahvaltısı İkindi Kahvaltısı İkindi Kahvaltısı İkindi Kahvaltısı İkindi Kahvaltısı
16.30- 17.00 Fen Doğa Çalışması Eğlenceli Matematik Yaratıcı Drama Eğlenceli Matematik Yaratıcı Drama Fen Doğa Çalışması
17.00- 17.30 Dünyayı Tanıyalım Ülkemizi Tanıyalım Okuma Yazmaya Hazırlık Değerler Eğitimi Okuma Yazmaya Hazırlık Ritim ve Müzik Çalışmaları
17.30-18.00 Çizgi Film
Eve Dönüş
İngilizce Çizgi Film Eve Dönüş Çizgi Film
Eve Dönüş
İngilizce Çizgi Film
Eve Dönüş
Çizgi Film
Eve Dönüş
Çizgi Film
Eve Dönüş

 

ATEŞ BÖCEKLERİ DERS PROGRAMI (4-5 YAŞ GRUBU)

SAATLER PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ
08.00-09.00 Okula geliş Okula geliş Okula geliş Okula geliş Okula geliş Okula geliş
09.00- 09.30 Sabah Kahvaltısı Sabah Kahvaltısı Sabah Kahvaltısı Sabah Kahvaltısı Sabah Kahvaltısı Sabah Kahvaltısı
09.30- 10.00 Serbest Oyun Dostluk ve Sohbet Saati Grup Oyunları Dostluk ve Sohbet Saati Grup Oyunları Serbest Oyun
10.00- 10.45 Sanat Etkinliği Sanat Etkinliği Okuma Yazmaya Hazırlık Sanat Etkinliği Okuma Yazmaya Hazırlık Dostluk ve Sohbet Saati
10.45- 11.45 İngilizce İngilizce Sanat Etkinliği İngilizce İngilizce Sanat Etkinliği
11.45- 12.20 Türkçe Dil Etkinliği Dans Saati Türkçe Dil Etkinliği Dans Saatİ Türkçe Dil Etkinliği Türkçe Dil Etkinliği
12.20- 12.30 Ritim ve Müzik Çalışmaları Güzel Sanatlar Ülkemizi Tanıyalım Ritim ve Müzik Çalışmaları Güzel Sanatlar Grup Oyunları
12.30- 13.00 Çizgi Film Saati Çizgi Film Saati Çizgi Film Saati Çizgi Film Saati Çizgi Film Saati Çizgi Film Saati
13.00- 13.40 Öğle Yemeği Öğle Yemeği Öğle Yemeği Öğle Yemeği Öğle Yemeği Öğle Yemeği
16.00- 16.30 İkindi Kahvaltısı İkindi Kahvaltısı İkindi Kahvaltısı İkindi Kahvaltısı İkindi Kahvaltısı İkindi Kahvaltısı
16.30- 17.00 Fen Doğa Çalışması Eğlenceli Matematik Yaratıcı Drama Eğlenceli Matematik Yaratıcı Drama Fen Doğa Çalışması
17.00- 17.30 Değerler Eğitimi Ülkemizi Tanıyalım Eğlenceli Matematik Değerler Eğitimi Değerler Eğitimi Ritim ve Müzik Çalışmaları
17.30-18.00 Çizgi Film
Eve Dönüş
İngilizce Çizgi Film Eve Dönüş Çizgi Film
Eve Dönüş
İngilizce Çizgi Film
Eve Dönüş
Çizgi Film
Eve Dönüş
Çizgi Film
Eve Dönüş
             

 

MANTARLAR SINIFI (3- 4 YAŞ GRUBU)

 

SAATLER PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ
08.00-09.00 Okula geliş Okula geliş Okula geliş Okula geliş Okula geliş Okula geliş
09.00- 09.30 Sabah Kahvaltısı Sabah Kahvaltısı Sabah Kahvaltısı Sabah Kahvaltısı Sabah Kahvaltısı Sabah Kahvaltısı
09.30- 10.00 Serbest Oyun Dostluk ve Sohbet Saati Grup Oyunları Dans Saati Grup Oyunları Serbest Oyun
10.00- 10.30 Ritim ve Müzik Çalışmaları Sanat etkinliği Yaratıcı Drama Sanat etkinliği Sanat etkinliği İngilizce
10.30- 11.00 İngilizce İngilizce İngilizce İngilizce İngilizce İngilizce çizgi film
11.00- 11.30 Türkçe Dil Etkinliği Değerler Eğitimi Türkçe Dil Etkinliği Değerler Eğitimi Dans Saati Sanat etkinliği
11.30- 12.00 Sanat Etkinliği Dans Saati Serbest Oyun Ritim ve Müzik Çalışmaları Güzel Sanatlar Grup Oyunları
12.00- 12.30 Çizgi Film İngilizce Çizgi Film Çizgi Film İngilizce Çizgi Film Çizgi Film Saati Çizgi Film Saati
12.30- 13.00 Öğle Yemeği Öğle Yemeği Öğle Yemeği Öğle Yemeği Öğle Yemeği Öğle Yemeği
13.00- 15.00 Dinlenme Dinlenme Dinlenme Dinlenme Dinlenme Dinlenme
15.00- 15.45 İkindi Kahvaltısı İkindi Kahvaltısı İkindi Kahvaltısı İkindi Kahvaltısı İkindi Kahvaltısı İkindi Kahvaltısı
15.45- 16.20 Fen Doğa Çalışması Türkçe Dil Etkinliği Dostluk ve Sohbet Saati Eğlenceli Matematik Yaratıcı Drama Fen Doğa Çalışması
16.20- 17.00 Eğlenceli Matematik Ülkemizi Tanıyalım Değerler Eğitimi Ritim ve Müzik Çalışmaları Ülkemizi Tanıyalım Ritim ve Müzik Çalışmaları
17.00-18.00 Çizgi Film
Eve Dönüş
Çizgi Film
Eve Dönüş
Çizgi Film
Eve Dönüş
Çizgi Film
Eve Dönüş
Çizgi Film
Eve Dönüş
Çizgi Film
Eve Dönüş

 

TIRTILLAR SINIFI (2- 3 YAŞ SINIFI)

 

SAATLER PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ
08.00-09.00 Okula geliş Okula geliş Okula geliş Okula geliş Okula geliş Okula geliş
09.00- 09.30 SabahKahvaltısı SabahKahvaltısı SabahKahvaltısı SabahKahvaltısı SabahKahvaltısı SabahKahvaltısı
09.30- 10.00 Serbest Oyun Serbest Oyun Grup Oyunları Serbest Oyun Grup Oyunları Serbest Oyun
10.00- 10.30 Türkçe Dil Etkinlikleri Ritim ve Müzik Çalışmaları Türkçe Dil Etkinlikleri Kukla Tiyatrosu Türkçe Dil Etkinlikleri Türkçe Dil Etkinlikleri
10.30- 11.00 Sanat etkinliği Sanat etkinliği Sanat etkinliği Sanat etkinliği Sanat etkinliği Sanat etkinliği
11.00- 11.30 İngilizce İngilizce İngilizce İngilizce İngilizce İngilizce
11.30- 12.00 Çizgi film Çizgi film Serbest Oyun Çizgi film Serbest Oyun Çizgi film
12.00- 12.30 Öğle Yemeği Öğle Yemeği Öğle Yemeği Öğle Yemeği Öğle Yemeği Öğle Yemeği
12.30- 13.00 Öğle Yemeği Öğle Yemeği Öğle Yemeği Öğle Yemeği Öğle Yemeği Öğle Yemeği
13.00- 15.00 Dinlenme Dinlenme Dinlenme Dinlenme Dinlenme Dinlenme
15.00- 15.30 İkindi Kahvaltısı İkindi Kahvaltısı İkindi Kahvaltısı İkindi Kahvaltısı İkindi Kahvaltısı İkindi Kahvaltısı
15.30- 16.00 Kukla Tiyatrosu Eğlenceli Matematik Kukla Tiyatrosu Eğlenceli Matematik Ritim ve Müzik Çalışmaları Grup Oyunları
16.30- 17.00 Ritim ve Müzik Çalışmaları Dans Saati Değerler Eğitimi Değerler Eğitimi Dans Saati Ritim ve Müzik Çalışmaları
17.30-18.00
18.00- 19.00
Çizgi Film

Eve Dönüş
İngilizce Çizgi Film

Eve Dönüş
Çizgi Film

Eve Dönüş
İngilizce Çizgi Film
Eve Dönüş
Çizgi Film

Eve Dönüş
Çizgi Film

Eve Dönüş